8-vinkov-memorial-24
  | Avtor:

8. Vinkov memorial

BODONCI – Športno društvo Bodonci je v torek, 25. junija 2013, na nogometnem igrišču v Bodoncih že osmo leto zapored organiziralo Vinkov memorial – turnir v malem nogometu. Turnirja se je udeležilo osem ekip, prehodni pokal za Vinkov memorial pa je osvojila ekipa Gaberšek iz Kuzme.

8-vinkov-memorial-26Turnirja se je udeležilo osem ekip, in sicer: Beznovci, Vadarci, Šalamenci, Na Jasi, Gaberšek, Mačkovci, Strukovci in Poznanovci. Ekipe so bile razdeljene v skupino A in skupino B. Igralo se je po sistemu 6 + 1. Prve tri ekipe so bile nagrajene s pokali in nagradami.

V polfinale so se uvrstile naslednje ekipe: Gaberšek, Šalamenci, Beznovci in Strukovci.

Ob 18.00 je bila odigrana tekma za tretje mesto, in sicer med ekipama Strukovci in Beznovci. Strukovci so na koncu Beznovce premagali s 4 : 1. Za prvo mesto pa sta se borili ekipi Gaberšek in Šalamenci. Gaberšek je premagal Šalamence s 3 : 1.