| Avtor:

Na nogometnem turnirju za Pokal občine Puconci slavili Mačkovci

Klub malega nogometa Bodonci je v soboto 16. junija in nedeljo 17. junija organiziral nogometni turnir za Pokal občine Puconci. Pričetek občinskega turnirja je bil v soboto ob 12. uri na nogometnem igrišču v Bodoncih. Zveze klubov malega nogometa Puconci nastopajo v štirih skupinah in sicer v ligi A in B obstaja pa tudi veteranska in pionirska liga.

Na pokalu občine Puconci je tekmovalo 40. ekip. In sicer, 12 ekip članov lige A, 14 ekip članov lige B, 9 ekip veteranov in 5 ekip pionirjev.

Na zaključnem turnirju so pokal Zveze klubov malega nogometa Puconci osvojili igralci Mačkovec, ki so v finalni tekmi premagali Brezo. Tako je organizacija naslednjega občinskega pokalnega nogometnega turnirja pripadla KMN Mačkovci.