torpedo-pokalni-prvaki-obcine-puconci-40
  | Avtor:

Torpedo – pokalni prvaki občine Puconci

MAČKOVCI – Klub malega nogometa Mačkovci je v soboto, 6. julija 2013, in nedeljo, 7. julija 2013, organiziral turnir za pokal občine Puconci. V finalu sta se pomerili ekipi Breze in Torpeda. Zmagovalci turnirja so bili nogometaši ekipe Torpedo.

torpedo-pokalni-prvaki-obcine-puconci-45Na dvodnevnem turnirju v malem nogometu za pokal občine Puconci so bile ekipe razdeljene v tri kategorije, in sicer veterani, člani in pionirji. Vse skupaj je bilo 32 ekip, od tega dvajset ekip članov, osem ekip veteranov in štiri ekipe pionirjev.

V soboto so potekale kvalifikacije, v nedeljo pa so ekipe igrale na izločanje. Finalna tekma je bila v nedeljo ob 19.15 uri. Finale je potekal med ekipama Torpedo in Breza. Nogometaši Torpeda so Brezo premagali z 2 : 1. Tako so pokalni prvaki občine Puconci postali nogometaši Torpeda. Za tretje mesto pa sta se pomerili ekipi Pečarovci in Izvir. Končni rezultat tekme za tretje mesto je bil 2 : 1 za Pečarovce.