| Avtor:

V Radovcih slavile članice PGD Bodonci in člani PGD Beznovci

RADOVCI – Prostovoljno gasilsko društvo Radovci je v soboto, 12. julija, organiziralo sedmo nočno gasilsko tekmovanje za prehodni pokal vasi Radovci. Tekmovalo je 29 ekip. Prehodni pokal so osvojile članice PGD Bodonci in člani PGD Beznovci.

nocno-gasilsko-tekmovanje-v-radovcih-1621 ekip članov in osem ekip članic se je na nočnem gasilskem tekmovanju v Radovcih pomerilo v suhi vaji z motorno brizgalno in metom torbice v začrtan krog. Gledalci so si lahko ogledali odlične vaje ekip, kar kaže, da so ekipe v dobri pripravljenosti.

V ženski konkurenci so bile najboljše članice PGD Bodonci, ki so prehodni pokal vasi Radovci osvojile že drugo leto zapored. S časom vaje 38,6 sekund pa so pri članih 1. mesto in prehodni pokal osvojili osvojili člani PGD Beznovci.

Rezultati:nocno-gasilsko-tekmovanje-v-radovcih-20