| Avtor:

Zmagovalci prve pomurske letne lige so članice PGD Bodonci in člani PGD Sovjak

BODONCI – Prostovoljno gasilsko društvo Bodonci je v soboto, 30.8.2019, na nogometnem igrišču ŠD Bodonci organiziralo 11. nočno gasilsko tekmovanje za prehodni pokal JKP Püngrad in finale prve pomurske letne lige. Tekmovalo je 20 enot.

Finale letne lige Bodonci (25)V Bodoncih je tekmovalo 16 ekip članov in štiri ekipe članic. Tekmovalci so se pomerili v vaji razvrščanja in vaji z motorno brizgalno. Med članicami so bile najboljše članice PGD Zenkovci, pred članicami PGD Pečarovci in članicami PGD Gornji Slaveči. Pri članih so slavili člani PGD Beznovci, drugi so bili člani PGD Motovilci in tretji člani PGD Šratovci. Prvouvrščena ekipa v vsaki kategoriji je prejela tudi prehodni pokal JKP Püngrad.

Finale prve letne lige

Hkrati je potekala tudi finalna tekma prve pomurske letne lige, v katero je bilo letos prijavljenih 12 članskih enot. V kategoriji članic so prehodni pokal osvojile članice PGD Bodonci, pri članih pa člani PGD Sovjak. Drugo mesto so osvojili člani PGD Motovilci, tretje pa člani PGD Pertoča.

Zmagovalci v posamezni kategoriji so prejeli medalje, pokale in priznanja.

Za zabavo do jutranjih ur je poskrbela glasbena skupina Blue Planet.